Ресторан "Сад на Європейській" Хмельницкий

Ресторан Сад на Європейській Хмельницкий

Сад на Європейській

Адрес: Європейська, 16

Телефоны: 098 040 48 50

Сайт: https://www.facebook.com....35666162

Средний счет: 100 грн.

Режим работы: 12.00 - 00.00

Описание

Ресторан з найкращою літньою терасою у місті.
Страви європейської кухні, що готуються на мангалі та у печі Josper.
Щоденно у ресторані діє пропозиція «Ділові обіли».
Організація корпоративів, весіль, ювілеїв, днів народжень та інших вашихсвят.
Проводяться вечері - дегустації автентичних вин з гастрономічним супроводомвід кухарів ресторану.
 Щоп’ятиниці є можливістьнасолодитись живою музикою, хітами та каверами в виконанні відомих гуртів.
Щосуботи вечори танців, а кожної середи – вечори гри на фортепіано.

КУХНЯ, РАЗВЛЕЧЕНИЯ, РАЗМЕЩЕНИЕ, УСЛУГИ

Кухня

  • грузинская
  • европейская
  • украинская

Услуги

  • WI-FI интернет
  • организация банкетов

Размещение

  • банкетный зал
  • терасса

Развелечения

  • живая музыка
  • данс пол

Отзывы посетителей

Всем добрый день. 3мая у меня был день рожденья. Жена за день до этого заказала столик на терассе и уточнила,что мы будем с 20.00 до 21.00. Мы пришли в 20.54, за 6 минут до окончания нашего заказа. Но,оказываеться что наш столик уже занят и нас усадили в центре,где проход. И это при том,что жена,подтвердила заказ.Вообщем испортили вечер. Я уже не говорю,что девочкам нужно было напоминать о заказе,они постоянно что то забывали принести. Впечатление на 2,увы.

Оценка: 2 из 10 Дата посещения: 3 мая 2018

Первое впечатление красивой место і очень уютно.Но после нескольких минут проведения в ресторани начинаешь замечать што сад очень похож на столовую.Но цени здесь вовсе не как в обычной столовой.Салат"Нью-йорк" стоит 95 грн.І он совсем не похож на салат который стоит 95 грн.Кстати обслуживание обычноє даже в какой-то мере не професіональноє просто іза того што не знают што порекомендовать.І обшіє впечатление неприятное....Нікому несаветою посішять "Сад-на европейской"

Оценка: 4 из 10

Загалом смачна кухня і привітний персонал, крім ХАМСЬКОГО адміністратора. Таке враження ніби людина обслуговує привокзальну забігайлівку. Розумію, що заклад має постійних клієнтів і моя думка може не хвилювати керівництво, проте, викладу все по порядку. Приїхали гості з Італії і запросив в "гарний заклад". Зробили попереднє замовлення на 16 чоловік (холодні закуски + салати, печену качку і смажену картоплю) і узгодили, що кожен гість зробить окреме замовлення. Холдні закуски і салати подали вчасно. Замовили окремі страви і почалось довге очікування. Через 20 хв зауважили, що печену качку і картоплю нам не подали, на що отримали відповідь, що через декілька хвилин все буде. Декілька хвилин ТРИВАЛИ ще ПІВГОДИНИ. В результаті, через 50 хв нам принесли з попереднього замовлення качку, ще через 10хв індивідуадьні замовлення і на кінець з попереднього замовлення смажену картоплю. Зробивши адміністратору зауваження, отримали відповідь, ЩО НА 16 чоловік вона БІЛЬШЕ НЕ БУДе ПРИЙМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ, і що мені просто хочеться поскандалити. Хотів провести гарно вечір, а отримав негатив. Адміністратор не відповідає рівню закладу, якщо це не генделик. Ввічдиіості 0 %.

Оценка: 6 из 10

Сводная оценка: 4.00 из 10 на основе 3 оценок. Всего отзывов: 3.