Ресторан "Пан Кабан" Умань

Ресторан Пан Кабан Умань

Пан Кабан

Адрес: вулиця Незалежності, 4

Телефоны: 0679481981, 0638077854

Описание

Ресторан "Пан Кабан" запрошує в гості всіх, хто хоче затишно провести час, відпочити від повсякденної метушні під приємну музику в хорошій компанії. Ресторан зустріне Вас привабливою обстановкою, доброзичливою атмосферою та привітним, добре навчений персонал - одним словом всим, щоб Ви змогли відчути себе як в казці.
Якщо у Вас був тяжкий день, забудьте неприємні думки, відкиньте насущі проблеми і приходьте в ресторан. Умань - місто, яке не уміє сумувати.
Ви можете замовити столик і добре відпочити невеликою компанією, а можете зняти весь зал і повеселитись від душі. В нашому ресторані можна замовити проведення весілль, фуршетів, банкетів, презентацій, корпоративів, ділових сніданків і тематичних вечерів.
Добре знаючи сучасні тенденції в розвитку кулінарної моди, персонал ресторану гарантує індивідуальний підхід і першокласний сервіс для всіх своїх клієнтів.
Якщо Ви гість нашого міста, влаштуйте собі свято, відвідавши ресторан "Пан Кабан".

КУХНЯ, РАЗВЛЕЧЕНИЯ, РАЗМЕЩЕНИЕ, УСЛУГИ

Кухня

  • грузинская
  • украинская
  • японская

Услуги

  • организация банкетов
  • служба доставки

Размещение

  • vip зал/комната
  • банкетный зал

Развелечения

  • живая музыка
  • данс пол

Отзывы посетителей

Заклад реально здеградував,далі просто нікуди. З трирічних діток беруть за музику 20грн, чайові 10%.
Суші-ролли чекали годину і 40 хвилин!!! Замість паличок принесли ножі та виделки. Якби можна було -б я показала би вам фото тих ролів)) Розсипаються, величезних розмірів!! Шановна адміністрація!! Я надіюся, що ви це читаєте!! Якщо у вас немає сушиста -не давайте нікому меню!!!!
Коньяк Закарпатський це звичайна бадяга спирту !! Майте совість!! Ви реально знущаєтеся спирт за такі гроші?? Ваш бармен під вашим носом таким займається!!
Адміністратор не компетентна особа, яка строїть офіціантів та доводить їх до сліз. Замість того, щоб все контролювати та навчати персонал. Дівчино!! Зніміть корону!! Саме Ви є обличчям закладу!!
Дуже прикро. З хорошого лише гарна музика))
Минулого року на швидкій роздачі купила зіпсовану тушену капусту та прокисшу картошку в слизу.
Я не рекомендую такий заклад, бережіть здоров'ячко та нерви від гріха подалі.

Оценка: 1 из 10 Дата посещения: 15 апреля 2018

Были проездом, решили поужинать. Заказали шаклык, оказался полу сырой. Салат греческий - порубали овощи на 4 части и подали, пришлось дорезать приборами. Домашняя наливка (настойка)- как будто выпили сиропа, аж обидно! Приятно "удивила" живая музыка! За час проведенный в этом Ресторане, услышали в живую 3 песни, остальное "радио". Очень громкое название, для такого заведения, цены не соответствуют качеству. НЕ СОВЕТУЮ

Оценка: 1 из 10 Дата посещения: 24 января 2018

29.12.2017 Отруїлися в двох з дружиною, Ще не відомо чим закінчиться, ціла ніч в С/У.. Вранці перетелефонували за сусіднім столиком їли знайомі, та сама ситуація.
Всім Увага не сожна їсти в ПАН КАБАН Та ще відзнаку ревізора на вході вцепили. Видно куплена .у передачі ревізо

Оценка: 1 из 10 Дата посещения: 29 декабря 2017

святкували день народження,залишилися дуже задоволені.смачна кухня,гарні порції.обслуговування супер,вдячні офіціанту Роману

Дата посещения: 21 декабря 2017

Были в Умани на экскурсии. Зашли поужинать семьей. К нам подошли через пол часа и сообщили, что независимо от нашего желания в счет включается "живая музыка" 20 грн. с человека. Музыка - отвратительный шансон. Лучше бы вообще не позорились. Никому не советую этот ресторан

Оценка: 2 из 10 Дата посещения: 15 октября 2017

Очень вкусно!!! Зашли случайно, остались очень доволы! Обслуживание было на высоком уровне,не помешал даже банкет, еду принесли быстро! Отдельное спасибо Ирине!!!

Оценка: 10 из 10 Дата посещения: 13 октября 2017

Первый и последний раз я у вас !
Не вкусно

Оценка: 3 из 10

Прийшли з дитячою коляскою двома компаніями перед входом нас офіціант повідомила що з коляскою вхід заборонений але причини не сказала як виявилося це вона так думала, заклад працює до дванадцятої але в офіціант сказала що кухня працює до десяти тридцяти не дивлячись що було десять замовлення брати відмовилася на вимогу покликати адміністратора прочекали хвилин двадцять так більше ніхто до нас не підійшов. Жах а не ресторан

Оценка: 2 из 10 Дата посещения: 14 июля 2017

Официанты не внимательные, блюда подаются холодными, в солянка один сосиски, по словам шеф-повара сосиски и мясо равноценны.... туалет грязный, уголок потребителя отсутствует, книгу жалоб еле дождались бармен аргумениировал ее отсутствие тем что она закончилась....За что это заведение получило награду Не Понятно...

Оценка: 2 из 10 Дата посещения: 7 мая 2017

Сводная оценка: 4.25 из 10 на основе 4 оценок. Всего отзывов: 4.