Ресторан "Ресторан-пивоварня "Броварня на Грушевського"" Ровно

Ресторан Ресторан-пивоварня "Броварня на Грушевського" Ровно

Ресторан-пивоварня "Броварня на Грушевського"

Адрес: Грушевського 77

Телефоны: +38(068)5775770

Сайт: http://brovarnya-rivne.com/

Режим работы: 11:00-02:00

Описание

Ресторан "Броварня на Грушевського" - це не тільки ресторан, а ще й пивоварня, пивний паб. В пиваварні вариться крафтове пиво прямо перед відвідувачами ресторану. Авторське пиво випускається під власною ТМ "Shvas Beer". Пивоварня пропонує  шість сортів пива для жителів міста Рівне та гостей міста.
"Броварня на Грушевського" використавує тільки чистий продукт.
Ми використовуємо тільки свіжі місцеві продукти без домішок, консервантів та заморожування. Для пива беремо підготовлену очищену воду, для приготування страв фермерські сезонні продукти нашої місцевості.
Рівненська пивоварня "Броварня на Грушевського" варить крафтове пиво. Зварене за найкращими авторськими рецептурами під ТМ «Shvas Beer» на обладнанні «Генріх Шульц» 500 літрів/варіння. Пропонуємо шість сортів авторського пива з використанням чеського та українського хмелю та визріванням не менше 30 днів.
Ресторан знаходиться в місті Рівне за адресою: вул. Грушевського 77

КУХНЯ, РАЗВЛЕЧЕНИЯ, РАЗМЕЩЕНИЕ, УСЛУГИ

Кухня

  • грузинская
  • итальянская
  • украинская

Услуги

  • WI-FI интернет
  • организация банкетов
  • служба доставки

Размещение

  • банкетный зал
  • терасса

Развелечения

  • живая музыка

Отзывы посетителей

Дуже сподобалось відпочивати на літньому майданчику ресторану. Коли за вікном вже холодно, а тут приємно гріють каміни, пахне смачними закусками і можна загорнутися в плед і сьорбати каву, або щось міцніше))) В такій атмосфері вечір точно буде приємним! Рекомендую цей заклад не тільки чоловікам; жіночій компанії тут теж буде комфортно і смачно!

Оценка: 10 из 10 Дата посещения: 30 сентября 2018

"Броварня на Грушевського" - це мій улюблений пивний ресторан. Все тут на високому рівні - інтер’єр, обслуговування, страви, а, головне, пиво! Завжди на вибір 7 головних видів та сезонні новинки. Можна зручно вмоститися на шкіряному дивані, замовити, що душа забажає, та насолоджуватись атмосферою закладу. Рекомендую рівнянам, а, особливо, гостям міста!

Оценка: 10 из 10 Дата посещения: 21 сентября 2018